Odporúčame
Čierne rýchloschnúce bavlnené uteráky na vlasy v súprave 2 ks 20x13 cm Quick Dry – Catherine Lansfield
História cien
- 28. 5. 2026 - 15,2 €
- 19. 4. 2026 - 15,2 €
- 6. 3. 2026 - 14,8 €
- 16. 1. 2026 - 13,7 €
- 27. 11. 2025 - 14,5 €
- 26. 11. 2025 - 14,6 €
- 11. 11. 2025 - 14,7 €
- 7. 11. 2025 - 15,3 €
- 5. 11. 2025 - 15,6 €
- 11. 7. 2025 - 16 €
- 2. 7. 2025 - 15,66 €
- 20. 6. 2025 - 16 €
- 10. 6. 2025 - 15,66 €
- 6. 6. 2025 - 16 €
- 27. 5. 2025 - 13,9 €
- 23. 5. 2025 - 14 €
- 22. 11. 2024 - 13,4 €
- 8. 11. 2024 - 14 €
Popis produktu
Čierne rýchloschnúce bavlnené uteráky na vlasy v súprave 2 ks 20x13 cm Quick Dry – Catherine Lansfield
Parametre
| Rýchloschnúce | Ano |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Množstvo | Sady |
| Farba | Čierna |
| Typ | Rýchloschnúci |
| Krajina pôvodu | PK |
| Počet kusov | 2 ks |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Váha | 0.26 kg |
| Dĺžka | 13 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Quick Dry Cotton |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 400 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov/možno prať v práčke |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Recenzie
Používateľské recenzie
Krásne sýta farba a produkt naozaj funguje. Krásne držia vlasy v uzle. Na 100% odporúčam 😁
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

















