Porovnajte ceny od 227,68 € do 274,76 € v 2 e-shopoch:
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 60 cm, ružové zlato, LAV-COB_861D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 227,68 € do 274,76 €:
História cien
- 23. 5. 2026 - 274,76 €
- 20. 2. 2026 - 274,76 €
- 23. 5. 2026 - 274,76 €
- 20. 2. 2026 - 274,76 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 60 cm, ružové zlato, LAV-COB_861D Nástenný sprchový odtok Basso 600 mm. obojstranný rošt (obkladový alebo pevný) šírka žľabu: 118 mm inštalačná výška: 118 mm 62 mm veľkosť pripojenia: 50 mm prietok vody: 56 l/min horný čistiaci sifón so sifónom na nečistoty dodáva sa háčik izolačná podložka vyrovnávacie nožičky ochranné sito lapača, 2 kusy bez suchého zápachu materiál konštrukcie: nerezová oceľ 304, ABS povrchová úprava: ružové zlato
Parametre
| Umiestnenie | K stene |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Spôsob inštalácie odtoku | Nástenná lineárna podlahová vpusť |
| Dĺžka odtoku | 600 mm |
| Minimálna výška | 75 mm |
| Maximálna výška | 115 mm |
| Výška inštalácie | 62 mm |
| Priemer pripojenia | 50 mm - Basso |
| Rýchlosť prietoku vody | 56 l/min |
| Filter čistiteľný zhora | Áno |
| Zberač nečistôt | Áno |
| Sitko chrániace odtok | Áno |
| Vyrovnávacie nožičky | Áno |
| Vrátane háčika | Áno |
| Vrátane izolačnej rohože | Áno |
| Klapka bez vody | Nie - možnosť inštalácie |
| Materiál | Nerezová oceľ 304, ABS, Nerez AISI 304 |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 600 |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Laveo Basso |
| Typ | Sprchový odtokový žľab - lineárny podlahový |
Podobné produkty

Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 50 cm, ružové zlato, LAV-COB_851D
K stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Laveo Basso, odtokový sprchový žľab, 50cm, zlatá lesklá, LAV-COB_G50D
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Flat telo pre líniový odtok 60 cm, ružové zlato - 1615060
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Flat nerezový sprchový žľab 60 cm - telo žľabu bez krytu, zlatá, 1515060
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 50 cm, ružové zlato, LAV-COB_850D
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Tece Tecedrainprofile sprchový žľab 90 cm kartáčovaná nerez plný 670900
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 50 cm, čierna matná, LAV-COB_751S
K stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 100 cm, čierna matná, LAV-COB_710S
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Flat 360, telo žľabu s rotačným sifónom 50 cm, zlatá lesklá, 1540050
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sprchový žľab Alca 115 cm nerez APZ16-1150
Do priestoru
Skladom
Tece Linus sprchový žľab 70 cm nerez lesk pro vložení dlažby 15103079 15.101.070
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Deante Deante, odtokový žľab Ø160mm, DEA-KOS_001D
Na odoslanie o 1 týždeň
Sprchový žľab Alca 65 cm nerez APZ104-650
Do priestoru
Skladom
Mexen Flat telo pre líniový odtok 50 cm, brúsená meď - 1C15050
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Sprchový žľab Alca 95 cm nerez APZ4-950
K stene
Skladom
Laveo Slim, sprchový žľab 50cm, zlatá, LAV-COS_G50D
Do priestoru, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mereo Mereo, Odtokový sprchový žľab, vr. nerez. roštu, MER-CZ12PS
Do priestoru
Skladom
Mexen Flat korpus pre lineárny odtok 70 cm, brúsená meď - 1C15070
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Sprchový žľab Alca 75 cm nerez APZ1-750
Do priestoru
Skladom
Sprchový žľab Bemeta nerez/plast 254653241
Do priestoru
Skladom
Mexen Line-B lišta 130 cm, zlatá lesklá, 185003130U
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sprchový žľab Alca 115 cm nerez APZ101-1150
Do priestoru
Skladom
Cersanit Tako, nerezový odtokový žľab na stenu 50cm, nerez, S907-016
K stene, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Odtokový žľab VIRGO SLIM 60 cm
Do priestoru
Skladom
Sprchový žľab Bemeta strieborná nerez/plast 254653251
Do priestoru
Skladom
Mexen Line-B sprchová lišta čelná 130 cm, zlatá - 185003130U
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Flat 360° telo k odtokovému kanálu otočný 80 cm, brúsená meď - 1C40080
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Lišta ľavá Havos čierna, nerez komaxit, dĺžka 150 cm, výška hrany 10 mm, SPNRZK10150LC
Do priestoru
Skladom
Mexen Flat nerezový sprchový žľab 80 cm - telo žľabu bez krytu, zlatá, 1515080
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rea Filo, odtokový žľab 80cm, oceľová, KPL-G6802
Do priestoru
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Flat 360° rotačné telo pre lineárny odtok 60 cm, zlaté kartáčované - 1A40060
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Flat 360°, telo žľabu 50 cm, zlatá matná, 1A40050
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň





