Porovnajte ceny od 219,62 € do 263,99 € v 2 e-shopoch:
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 50 cm, ružové zlato, LAV-COB_851D
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 219,62 € do 263,99 €:
História cien
- 27. 5. 2026 - 241,81 €
- 12. 4. 2026 - 241,81 €
- 20. 2. 2026 - 263,99 €
- 27. 5. 2026 - 219,62 €
- 12. 4. 2026 - 219,62 €
- 20. 2. 2026 - 263,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Laveo Basso, lineárny odtok s mriežkou 50 cm, ružové zlato, LAV-COB_851D Nástenný sprchový odtok Basso 500 mm. obojstranný rošt (obkladový alebo pevný) šírka žľabu: 118 mm inštalačná výška: 118 mm 62 mm veľkosť pripojenia: 50 mm prietok vody: 56 l/min horný čistiaci sifón so sifónom na nečistoty dodáva sa háčik izolačná podložka vyrovnávacie nožičky ochranné sito lapača, 2 kusy bez suchého zápachu materiál konštrukcie: nerezová oceľ 304, ABS povrchová úprava: ružové zlato
Parametre
| Umiestnenie | K stene |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Spôsob inštalácie odtoku | Nástenná lineárna podlahová vpusť |
| Dĺžka odtoku | 500 mm |
| Minimálna výška | 75 mm |
| Maximálna výška | 115 mm |
| Výška inštalácie | 62 mm |
| Priemer pripojenia | 50 mm - Basso |
| Rýchlosť prietoku vody | 56 l/min |
| Šírka žľabu | 118 mm |
| Filter čistiteľný zhora | Áno |
| Zberač nečistôt | Áno |
| Sitko chrániace odtok | Áno |
| Vyrovnávacie nožičky | Áno |
| Vrátane háčika | Áno |
| Vrátane izolačnej rohože | Áno |
| Klapka bez vody | Nie - možnosť inštalácie |
| Materiál | Nerezová oceľ 304, ABS, Nerez AISI 304 |
| Záruka (roky) | 10 *pozri záručné podmienky |
| Výrobca | Laveo |
| Dĺžka (mm) | 500 |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Séria | Laveo Basso |
| Typ | Sprchový odtokový žľab - lineárny podlahový |
Odporúčame

Mexen Flat 360° Slim otočný lineárny odtok 70 cm, inox - 1041070
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Mexen Flat 360° Slim otočný lineárny odtok 90 cm, čierny - 1741090
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Flat 360° Slim líniový rotačný odtok 100 cm, inox - 1041100
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch

Sprchový žľab Alca DOUBLE9 FIT AND GO k stene 75 cm nerez APZ23DOUBLE9750
K stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový žľab Alca DOUBLE9 FIT AND GO k stene 85 cm nerez APZ23DOUBLE9850
K stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Flat M13 lineárny odtok 2v1 80 cm, inox - 1010080-15
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch






