Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Ideal Lux - LED luster na lane ORACLE SLIM LED/44W/230V 3000K 70x70 cm čierna
História cien
- 30. 5. 2026 - 226 €
- 8. 1. 2026 - 226 €
- 16. 4. 2025 - 275 €
- 30. 5. 2026 - 226 €
- 8. 1. 2026 - 226 €
- 16. 4. 2025 - 275 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Ideal Lux máme skladom za cenu 226.00 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Hranaté |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 44 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1950 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 135 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 44 W |
| Uhol vyžarovania | 115 ° |
| Index podania farieb (cri) | 90 Ra |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 44 W |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Series | ORACLE IdealLux |
| Výrobca | Ideal Lux |
Odporúčame

Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Priemyselné závesné svietidlo čierne s 9 svetlami - Knight
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatým vnútrom 3-žiarovkové - Buell
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo v štýle Art Deco čierne s opálovým sklom 8-svetlo okrúhle - Uvas
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne GU10 50mm IP44 - Tuba
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom vrátane 8 Wi-Fi G9 - Uvas
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 3-svetlá - Fedde
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Priemyselné závesné svietidlo hrdzavohnedé IP44 - Shell
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Vonkajšie závesné svietidlo čierne 3-svetlá IP44 - Cava
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 3-svetlá - Gus
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
LED, kovový, sklenený
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Moderné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi závesná lampa bambusová 50cm IP44 - Moana
Do kuchyne, drevený, japandi
Skladom
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo RENE LED/15W/230V IP44 čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/12W/230V pr. 22,5 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/24W/230V pr. 42 cm čierna IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

































































