











Najlepšia cena za posledných 30 dní: 38,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Svietidlo NOVA je moderné závesné svietidlo ideálne do rôznych priestorov. Jeho jednoduchý tvar a elegantný dizajn zaisťujú, že sa bez problémov hodí do minimalistických aj klasickejších interiérov. Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť a estetický vzhľad. Ideálne pre obývacie izby, jedálne a spálne, poskytuje teplé a príjemné svetlo a vytvára útulnú atmosféru.
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Čierna |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 30 cm |
| Šírka svietidla | 88 cm |
| Výška svietidla | 30 cm |
| Plu kód | 03282775152 |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Materiál | Textília, PVC |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Výkon | 15 W |
| Kolekcia | Nova |
| Výrobca | Sollux Lighting |

V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
V modernom štýle, papierový, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo