













Najlepšia cena za posledných 30 dní: 49,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Séria svietidiel PRYSM je elegantná a moderná kolekcia osvetlenia, vyznačujúca sa minimalistickým dizajnom a vysokou funkčnosťou. Séria zahŕňa jednoduché závesné aj zložitejšie štruktúry s viacerými svetelnými bodmi, ktoré umožňujú vytvorenie súdržnej a harmonickej kompozície osvetlenia v miestnosti. Svietidlá PRYSM sú skvelým nápadom do obývačky, spálne alebo vkusne zariadenej haly.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Sivá |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Dĺžka svietidla | 8 cm |
| Šírka svietidla | 120 cm |
| Výška svietidla | 8 cm |
| Plu kód | 03282775107 |
| Materiál | Kov |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | G9 |
| Výkon | 8 W |
| Hmotnosť | 1,28 kg |
| Kolekcia | Prysm |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, drevený, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom