






Rozmery 58×80×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace, Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 170x80x58 cm |
| Objem | 300 |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Sifón;Vaňová súprava |
| Ean | 8590729012313 |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Výška (mm) | 580 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan |
| Montáž | Voľne stojace |
| Typ | Vane - voľne stojace |

90×42 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
52×81×160 cm, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
61×80×170 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Voľne stojaca

70×38 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
58×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
56×78×175 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
49×72×168 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
59×78×173 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Voľne stojaca, oválna

58×75×44 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×75 cm, voľne stojaca, akrylátová
Skladom
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
56×76×170 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
38×90×148 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
58×80×169 cm, rohová, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
38×90×148 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
70×160 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
72×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
158×80 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Skladom
58×80×170 cm, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Obdĺžniková
Skladom
58×80×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×45 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
Akrylátová
Skladom
55×65×159 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
54×80×170 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×78×170 cm, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
95×42 cm, rohová, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň