






Rozmery 59×78×173 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 78 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 173 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace, Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 173x78x59 cm |
| Objem | 234 |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | Sifón;Vaňová súprava |
| Ean | 8590729012306 |
| Šírka (mm) | 780 |
| Výška (mm) | 590 |
| Výrobca | Polysan |
| Dĺžka (mm) | 1730 |
| Séria | Polysan |
| Montáž | Voľne stojace |
| Typ | Vane - voľne stojace |

58×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
72×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
61×80×170 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×75 cm, voľne stojaca, akrylátová
Skladom
58×75×44 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×65×159 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×100 cm, akrylátová
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
60×78×170 cm, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×80×169 cm, rohová, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
56×76×170 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×80×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Voľne stojaca

70×160 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
58×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
49×72×168 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
65×87×180 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×80×170 cm, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
158×80 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Skladom
70×75×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
70×38 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
38×90×148 cm, rohová, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeň
Akrylátová
Skladom
70×42 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžniková

60×80×179 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
Z liateho mramoru, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
72×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×73×45 cm, voľne stojaca, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo