Odporúčame
Mexen, Panelový radiátor Mexen C22 400 x 400 mm, bočné pripojenie, 474 W, biely - W422-040-040-00
Rozmery 400×400 cm
46,59 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 46,59 €
- 20. 5. 2025 - 46,59 €
- 4. 3. 2025 - 46,54 €
- 3. 2. 2025 - 45,49 €
- 1. 1. 2025 - 46,69 €
- 1. 1. 2025 - 45,18 €
- 6. 11. 2024 - 43,91 €
Popis produktu
Technické údaje: Výška: 400 mm Šírka: 400 mm Hĺbka: 103 mm Rozstupy pripojenia: 400 mm: 35 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 35 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 246 W - 75/65/20 °C 474 W - 90/70/20 °C 600 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 4xG ½″ bočné Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Montážne konzoly, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor sú súčasťou dodávky Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
Rozmery
| Šírka: | 400 cm |
|---|---|
| Výška: | 400 cm |
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 474 W |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315801906 |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 350 |
| Pripojenie | Bočné |
| Šírka (mm) | 400 |
| Výška (mm) | 400 |
| Séria | Mexen C22 |
| Hĺbka (mm) | 103 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Výkon (w) | 474 |
| Výrobca | Mexen |









