
Blumfeldt Tallheo, 41 x 180, radiátor, kúpeľňový radiátor, rúrkový radiátor, 1435 W, teplovodný, 1/2
Závesný
Rozmery 40×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Výška: 400 mm Šírka: 600 mm Hĺbka: 59 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 5 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 5 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 bar Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 203 W - 75/65/20 °C 389 W - 90/70/20 °C 490 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 2xG ½″ vpravo dole - 4xG ½″ z boku Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnými krytmi a odnímateľným horným krytom Rozsah dodávky: závesy, montážna súprava, záslepky, odvzdušňovač a ventilová vložka Na fotografiách je zobrazený radiátor s rozmermi 600 x 1200 mm.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 40 cm |
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Vzhľad | Panelové |
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, Vykurovacie telesá - panelové radiátory |
| Vykurovací výkon | 389 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 50 |
| Pripojenie | Spodné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315925114 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výška (mm) | 400 |
| Hĺbka (mm) | 59 |
| Séria | Mexen CV11 |
| Montáž | Pravá |
| Výkon (w) | 389 |
| Výrobca | Mexen |

Závesný


60×120 cm, panelový, oceľový
Dostupné v 2 e-shopoch