



Rozmery 44×90×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria LOREA Rozmer 90x44x51,2 cm Šírka 900 mm Výška 440 mm Hĺbka 512 mm Farba Biela matná Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 32.1341 kg Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Farba | Biela |
| Série | LOREA |
| Rozmer | 90x44x51,2 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Ean | 8590913969836 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 440 |
| Hĺbka (mm) | 512 |
| Séria | Sapho LOREA |
| Výrobca | Sapho |

S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
35×120×48 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
54×58×39 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
47×120×47 cm, s umývadlom, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
50×82×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
235×160×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
52×80×46 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×118×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
47×90×47 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×450×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
235×80×46 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
54×78×39 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
80×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
45×300×48 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×120×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
51×117×49 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×450×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, matná
Skladom
47×60×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×450×47 cm, s umývadlom, z lamina
Na odoslanie o 2 týždne