



Rozmery 44×70×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria LOREA Rozmer 70x44x51,2 cm Šírka 700 mm Výška 440 mm Hĺbka 512 mm Farba Biela matná Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 25.8391 kg Záruka 2 roky Vysvetlivky
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Farba | Biela |
| Série | LOREA |
| Rozmer | 70x44x51,2 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Ean | 8590913969812 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Výška (mm) | 440 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hĺbka (mm) | 512 |
| Séria | Sapho LOREA |
| Výrobca | Sapho |

S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
35×120×48 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
54×58×39 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
235×160×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
47×120×47 cm, s umývadlom, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
235×80×46 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
50×82×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
52×80×46 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
235×60×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
235×160×46 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
45×300×48 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
51×117×49 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
54×78×39 cm, lesklá, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×450×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeň
235×80×46 cm, z lamina
Skladom
235×50×46 cm, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeň
50×118×44 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
47×90×47 cm, s umývadlom, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×120×47 cm, s umývadlom, lesklá
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
47×100×47 cm, lesklá, z lamina
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo