



Rozmery 44×300×51 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 210,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria LOREA Rozmer 30x44x51,2 cm Šírka 300 mm Výška 440 mm Hĺbka 512 mm Farba Biela, Hnedá Dekor Dub Alabama Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Dvierka Smer otvárania Univerzálne Výbava Spomaľovacie pánty Hmotnosť / ks 11.3691 kg Záruka 2 roky Vysvetlivky Smer otvárania - univerzálne Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí. Spomaľovacie pánty Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Šírka: | 300 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Biela |
| Série | LOREA |
| Rozmer | 30x44x51,2 cm |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ean | 8590913966019 |
| Šírka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 440 |
| Hĺbka (mm) | 512 |
| Séria | Sapho LOREA |
| Výrobca | Sapho |

S umývadlom, lesklá
Skladom
Lesklá, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom

S umývadlom
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
V modernom štýle, matná, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95×600 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×95×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×105×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×105×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×105×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×110×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×115×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×115×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×120×90 cm, bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×70×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne
190×80×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×120 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×700 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo