Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Béžová čalúnená rohová detská posteľ s úložným priestorom s roštom 90x200 cm Fun – Meise Möbel
Rozmery 90×90×200 cm
História cien
- 25. 4. 2026 - 738,7 €
- 19. 4. 2026 - 738,7 €
- 10. 3. 2026 - 763 €
- 20. 2. 2026 - 717,4 €
- 16. 2. 2026 - 844 €
- 14. 2. 2026 - 717,4 €
- 12. 2. 2026 - 844 €
- 16. 1. 2026 - 717 €
- 10. 1. 2026 - 754 €
- 5. 12. 2025 - 717,4 €
- 11. 11. 2025 - 717 €
- 7. 11. 2025 - 737 €
- 5. 11. 2025 - 754 €
- 15. 7. 2025 - 844 €
- 11. 7. 2025 - 726 €
- 9. 7. 2025 - 844 €
- 2. 7. 2025 - 759 €
- 26. 6. 2025 - 844 €
- 20. 6. 2025 - 701 €
- 10. 6. 2025 - 844 €
- 6. 6. 2025 - 726 €
- 1. 6. 2025 - 844 €
- 23. 5. 2025 - 716 €
- 20. 5. 2025 - 730,14 €
- 16. 5. 2025 - 730 €
- 13. 5. 2025 - 773 €
- 9. 5. 2025 - 781 €
- 30. 4. 2025 - 859 €
- 25. 4. 2025 - 730 €
- 15. 4. 2025 - 859 €
- 14. 4. 2025 - 739 €
- 13. 4. 2025 - 700 €
- 15. 2. 2025 - 814 €
- 13. 2. 2025 - 700 €
- 6. 2. 2025 - 814 €
- 15. 11. 2024 - 710,1 €
- 6. 11. 2024 - 713,6 €
- 1. 11. 2024 - 674 €
- 21. 10. 2024 - 714 €
- 16. 10. 2024 - 671 €
- 8. 10. 2024 - 789 €
- 4. 10. 2024 - 671 €
- 1. 10. 2024 - 789 €
- 27. 9. 2024 - 671 €
- 24. 9. 2024 - 789 €
Popis produktu
Klasický dizajn v modernom poňatí. To presne v sebe snúbi detská posteľ od značky Meise Möbel . Čalúnený rám má na boku našité vrecká na uloženie všetkých nevyhnutností, ktoré vaše dieťa potrebuje mať po ruke – ako knihy, mobilný telefón alebo tablet. Okrem úložného priestoru rám skrýva aj výstup pre USB a USB-C, cez ktoré je možné nabíjanie. Dobré vedieť: Roh postele je variabilný a čalúnený z oboch strán, takže môže byť umiestnený na pravú aj ľavú stranu. Posteľ má dva úložné priestory s rozmermi 93 x 92 cm a výškou 10 cm.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Materiál | Čalúnené |
| Set | Vrátane roštu |
| Funkcia | S USB portom |
| Krajina pôvodu | CN |
| Výška nôh | 10 cm |
| Výška uchytenia roštu | 27 |
| Výška čela postele | 48 cm |
| Výška rámu postele | 42 cm |
| Typ | Študentská/rohová |
| Nosnosť | 120 kg |
| Váha | 64 kg |
| Rozmer | 90x200 |
| Dĺžka | 215 cm |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok |
| Materiál roštu | Masív drevo |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Produktový rad | Fun |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra/Special Week |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív dub |
| Typ roštu | Lamelové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Bezpečnostná zábrana | Variabilná |
| Príslušenstvo | S úložným priestorom/s čelom/na nožičkách |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 100000 martindale |
| Názov poťahu | City 03 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Béžová |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Meise Möbel |
Recenzie
Používateľské recenzie
Je odolný a dobrej kvality.
Odporúčame

Posteľ SMART 160x80 - Grafitová s úložným priestorom
80×160 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ SMART 160x80 - Biela s úložným priestorom
51×80×160 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Posteľ SMART 160x80 - Borovica s úložným priestorom
80×160 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
24×19 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
Antikoro sitko do drezu Metaltex, ø 7,5 cm
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Digitálny budík Flip Click – Gingko
Digitálny, drevený
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Kuchynské poličky, plastový, kovový
Skladom





































































