Mexen Oval, voľne stojaca nástenná vaňa 180 x 80 cm, biela, brúsený grafit prepad, 52671808000-95
Rozmery 58×80×180 cm
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Oval Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1800 mm Šírka: 800 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Grafitová matná / hladký povrch Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu