Mexen Volta, voľne stojaca nástenna vaňa 150 x 75 cm, biela, čierny matný prepad, 51131507500-70
Rozmery 58×75×150 cm
Odporúčané ponuky
Heavenshop.sk
4,6
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Volta Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1500 mm Šírka: 750 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Čierna matná Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu