






Rozmery 160×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnená súprava obliečok zdobená lemom s volánom, šírka: 160 cm, dĺžka: 200 cm, oblieka na vankúš: 2 ks 70x80 cm, farba: biela a sivá, hmotnosť: 125 GSM, zloženie: 55 % bavlna, 45 % polyester.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Biela |
| Motív | Jednofarebné |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571482297 |
| Hustota látky | 125 GSM |
| Rozmery prikrývky | 160 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

160×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, jednofarebná, jednolôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, krepová, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, mušelínová
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, flanelová, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, jednofarebná, ľanová
Skladom
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×240 cm, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň