







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 26,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné svietidlo YOLI spája štýlovú jednoduchosť s nadčasovou klasikou a vytvára vizuálny efekt, ktorý sa bude hodiť do rôznych interiérov. Dizajn lampy sa dokonale hodí do škandinávskych, moderných, eklektických, podkrovných alebo industriálnych priestorov. Pravidelný, guľovitý tvar tienidla upokojuje zmysly a je dokonalým dekoratívnym doplnkom v každej miestnosti. Rovnako dobre poslúži v spálni, obývačke aj jedálni. Nenápadný, no nepostrádateľný – presne také je stropné svietidlo YOLI.
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Industriálny |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Dĺžka svietidla | 12 cm |
| Výška svietidla | 14,5 cm |
| Šírka svietidla | 12 cm |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Plu kód | 03282731943 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Kolekcia | Yoli |
| Výkon | 40 W |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | G9 |
| Tvar svietidla | Okrúhly |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Zapínané vypínačom, sklenené, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, sklenené
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, plastové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, sklenené
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, LED
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni