






Rozmery 53×121×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovatele kúpeľňového nábytku Bino, ktorý ozdobí každú kúpeľňu. Vďaka kombinácii inovácií a spoľahlivého prístupu, potom vzniká kvalitný a zároveň veľmi moderný nábytok. Farebné kombinácie biely lesk, dub Arlington a dub Sand Barbera zaisťujú, že bude nábytok ladiť do každého typu kúpeľne. Užívateľsky veľmi praktické sú potom dve plnovýsuvné zásuvky so samozatváracími pojazdmi a tlmením Strong. Skrinka sa dodáva v zloženom stave.
| Šírka: | 121 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo |
| Typ skrinky | Bez umývadla |
| Rozmer š x h | 1205 x 458 mm |
| Ean | 8592480128739 |
| Hĺbka (mm) | 458 |
| Šírka (mm) | 1205 |
| Výrobca | Mereo |
| Séria | Mereo Bino |
| Výška (mm) | 528 |
| Typ | Nábytok - skrinka pod umývadlo |

V modernom štýle, matná, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Lesklá, v dekore dub, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×61×51 cm, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
V modernom štýle, matná, v škandinávskom štýle
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
51×81×51 cm, lesklá, z lamina
Skladom

S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
51×81×51 cm, matná, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
Matná, v dekore dub, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95×600 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×95×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×105×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×105×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×105×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×110×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×115×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×115×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×120×90 cm, bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×70×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne
190×80×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×120 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×700 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo