













Rozmery 61×31×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pisoár so zakrytým prívodom vody Skryté uchytenie Prívod vody: ½ " Odpad: 50 mm Vrátane upevňovacej sady Možnosť splachovania: Zabudovaný automatický splachovač PS01T alebo PS02B Podomietkový automatický splachovač PS002 alebo PS006 Podomietkový mechanický tlačný ventil QK11051 Pri inštalácii s automatickým splachovačom PS002 je nutné inštalovať aj napájací zdroj (PS05T alebo PS10T). Pri inštalácii s tlačným ventilom QK11051 odporúčame vtokové šróbenie s gumovou manžetou SLA02. Pri inštalácii s automatickým splachovačom PS01T alebo PS02B je nutné v stene pripraviť inštalačný otvor, viď schému. Séria PURA sa vyznačuje racionálnym dizajnom a štýlovou eleganciou. Konzervatívne tvary, ktoré obratne vyvažujú rovné línie a mäkké zaoblenie, sú výsledkom dlhého procesu navrhovania a vývoja. Nenápadná čistota línií dodáva výrobkom tohto radu eleganciu a nádych luxusu a kultivovanosti, ktorý sa hodí k jednoduchému, ale vkusnému štýlu GSI.
| Šírka: | 31 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 61 cm |
| Štýl | Dizajnové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Série | PURA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 31x61x30 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Dizajn, Dizajn |
| Výbava | Možnosť integrovaného splachovača;ExtraGlaze |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Záruka | 2 roky |
| Ean | 8032937826240 |
| Šírka (mm) | 310 |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Výška (mm) | 610 |
| Séria | GSI PURA |
| Výrobca | GSI |

Závesný
SkladomDoprava zadarmo
36×56 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
41×53 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
37×36×51 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
So spodným odpadom, samostatne stojaci, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×100×35 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, dizajnový
SkladomDoprava zadarmo
61×31×30 cm, oblý, so zadným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
21×50×62 cm, oblý, so zadným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň
37×48 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 2 týždne
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

340×36×49 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Samostatne stojaci, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
370×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
340×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×34×32 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

80×38×61 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
82×37×65 cm, so spodným odpadom, hranatý
Na odoslanie o 1 týždeň
38×45 cm, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
36×49 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň