

Rozmery 97×87×55 cm
Zásuvková komoda s prebaľovacím pultom Rea Minnie - dub lancelot; Rozmery (ŠxHxV): 87x55x97 cm; Materiál: laminovaná DTD.
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 97 cm |
| S komodou | Ano |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Voľne stojace |
| Váha s obalom dodávateľa | 63 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1301 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Rea Minnie |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub lancelot |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Košíky | Nie |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zdroj energie | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom