Odporúčame
História cien
- 19. 5. 2026 - 199 €
- 15. 11. 2024 - 199 €
- 19. 9. 2024 - 169 €
Popis produktu
Rozkladacie kreslo s úložným priestorom Montes Uni v elegantnej tmavosivej a sivej farbe je ideálnym riešením pre moderné interiéry, kde sa kladie dôraz na funkčnosť a štýl. Toto kreslo od značky KONDELA ponúka nielen pohodlné sedenie, ale aj praktickú rozkladaciu funkciu, ktorá umožňuje jeho jednoduchú premenu na lôžko s rozmermi 75 x 185 cm. Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá zaručuje dlhodobú odolnosť voči oderu až do 50 000 cyklov Martindale. Vďaka tomu si môžete byť istí, že si zachová svoj vzhľad aj po rokoch používania. Jeho moderný dizajn bez nastaviteľných opierok hlavy a rúk prispieva k čistým líniám a minimalistickému vzhľadu. Montáž kresla je jednoduchá a zvládne ju každý bez väčších problémov. S maximálnym zaťažením do 90 kg je vhodné pre široké spektrum používateľov. Kreslo má rozmery 81 cm na šírku, 110 cm na hĺbku a výšku nastaviteľnú od 50 do 65 cm, čo zabezpečuje komfortné sedenie aj ležanie. Údržba tohto nábytku je veľmi nenáročná – stačí ho utierať namokro, čím si udrží svoj svieži vzhľad. Rozkladacie kreslo Montes Uni je dostupné vo viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať tú správnu kombináciu pre váš interiér. Toto klasické kreslo je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktický kus nábytku s možnosťou príležitostného spania bez kompromisov v oblasti dizajnu či kvality.
Rozmery
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 185 cm |
| Výška: | 65 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Výška 2 | 65 cm |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3715 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 44 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Montes Uni |
| Výška od - do (cm) | 50 - 65 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 75 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 185 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 75 x 185 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 90 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Tmavosivá / sivá |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Oderuodolnosť (cykly martindale) | 50000 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Ľahko rozkladací, obsahuje odkladací priestor +
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Veľmi si vážime, že ste si našli čas podeliť sa o svoje skúsenosti. Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá a takéto ocenenie nás motivuje neustále zlepšovať naše služby. Tešíme sa na ďalšiu príležitosť byť Vám k dispozícii. S pozdravom, Nabbi
Jednoduchá, pohodlná a praktická pohovka. Super
Žiadne
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom


































