





























Rozmery 293×240×370 cm
Drevený záhradný domček pre deti Omah - prírodná / červená; Rozmery (DxŠxV): 370x240x293 cm; Materiál: masívne drevo.
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 370 cm |
| Výška: | 293 cm |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Dĺžka | 370 cm |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.0433 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 7 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 195.8 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Omah |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Pravidelne ošetrovať |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ďalšie farby |
| Farba (slovne) | Prírodná / červená |
| Materiál (primárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Masívne drevo |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Veková kategória | 6 až 12 rokov |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom