




Rozmery 30×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Krémové dekoračné prestieranie na stôl s jemným zlatým leskom, šírka: 30 cm, dĺžka: 40 cm, farba: krémová a zlatá, hmotnosť: 125 GSM, zloženie: 94% polyester, 6% metalická niť.
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Materiál | Textil |
| Sady | Ano |
| Farba | Béžová |
| Počet v balení | 4 ks |
| Plu kód | 03571665959 |
| Hustota látky | 125 GSM |
| Rozmery | 30 x 40 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

40×30 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň
30×40 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň
40×30 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň
Okrúhle, textilné, z PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
30×40 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň
⌀ 32 cm, okrúhle, textilné
Skladom
Okrúhle, textilné, z PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 38 cm, okrúhle, kvetinové
Na odoslanie o 1 týždeň
34×45 cm, textilné, obdĺžnikové
Skladom
⌀ 38 cm, okrúhle, textilné
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle, textilné, z PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 38 cm, okrúhle, z PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
Textilné, obdĺžnikové, jednofarebné
Na odoslanie o 1 deň
⌀ 38 cm, okrúhle, textilné
Na odoslanie o 1 týždeň
40×30 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň
⌀ 38 cm, okrúhle, textilné
Na odoslanie o 1 týždeň
45×30 cm, obdĺžnikové, z PVC
Skladom
30×45 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 38 cm, okrúhle, textilné
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 38 cm, okrúhle, z PVC
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Okrúhle, z PVC
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
35×48 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
40×30 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň
40×30 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň
Okrúhle, textilné, kvetinové
Na odoslanie o 1 týždeň
39×1 cm, textilné, jednofarebné
Skladom
Okrúhle, textilné, z PVC
Na odoslanie o 1 týždeň
Textilné, obdĺžnikové, jednofarebné
Skladom
30×45 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
Textilné, obdĺžnikové, jednofarebné
Skladom
30×40 cm, textilné, obdĺžnikové
Skladom
40×30 cm, textilné, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 deň