



Rozmery 30×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ozdobné prestieranie na stôl s kvetinovou potlačou, balenie obsahuje 4 kusy, šírka: 30 cm, dĺžka: 40 cm, farba: viacfarebná, hmotnosť: 200 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Motív | Kvetiny |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Materiál | Textil |
| Sady | Ano |
| Farba | Biela |
| Počet v balení | 4 ks |
| Plu kód | 03571666284 |
| Hustota látky | 200 GSM |
| Rozmery | 30 x 40 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

48×33 cm, textilné, kvetinové
Skladom
13×3 cm, jednofarebné, v sade
Skladom
35×35 cm, textilné, kvetinové
Skladom
14×0 cm, jednofarebné, priemer
Skladom
30×0 cm, korkové, obdĺžnikové
Skladom
48×30 cm, priemer
Skladom
30×40 cm, textilné, kvetinové
Na odoslanie o 1 deň
Okrúhle, textilné, v sade
Na odoslanie o 1 týždeň
10×0 cm, korkové, štvorcové
Skladom
⌀ 51 cm, okrúhle, textilné
Skladom
30×40 cm, kvetinové, obdĺžnikové
Skladom
40×0 cm, korkové, kvetinové
Skladom
40×0 cm, korkové, obdĺžnikové
Skladom
40×0 cm, kvetinové, obdĺžnikové
Skladom
Okrúhle, textilné, v sade
Na odoslanie o 1 týždeň
40×0 cm, korkové, obdĺžnikové
Skladom
40×0 cm, korkové, kvetinové
Skladom
Okrúhle
Skladom
Jednofarebné
Skladom
10×0 cm, štvorcové, v sade
Skladom
10×0 cm, korkové, štvorcové
Skladom
10×0 cm, korkové, štvorcové
Skladom
40×0 cm, korkové, obdĺžnikové
Skladom
⌀ 18 cm, okrúhle
Skladom
20×20 cm, kvetinové, štvorcové
Skladom
Štvorcové, v sade
Skladom
30×40 cm, textilné, obdĺžnikové
Skladom
10×0 cm, korkové, štvorcové
Skladom
44×28 cm, textilné, obdĺžnikové
Skladom
11×0 cm, jednofarebné, priemer
Skladom
0 cm, ⌀ 10 cm, okrúhle, textilné
Skladom
45×30 cm, obdĺžnikové, z PVC
Skladom