Porovnajte ceny od 719 € do 750,29 € v 3 e-shopoch:
Od 719 €v 3 e-shopoch
Mexen Oval, voľne stojaca nástenná vaňa 170 x 80 cm, biela, zlatý lesklý prepad, 52671708000-50
Rozmery 58×80×170 cm
Od 719 €v 3 e-shopoch
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 719 € do 750,29 €:
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
História cien
- 29. 5. 2026 - 739,86 €
- 3. 4. 2026 - 739,86 €
- 3. 2. 2026 - 719,49 €
- 4. 3. 2025 - 718,76 €
- 3. 2. 2025 - 710,34 €
- 29. 5. 2026 - 719 €
- 3. 4. 2026 - 719 €
- 3. 2. 2026 - 688,69 €
- 4. 3. 2025 - 688,69 €
- 3. 2. 2025 - 688,69 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Oval Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1700 mm Šírka: 800 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Zlatá lesklá Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Výška: | 58 cm |
Parametre
| Tvar | Oválne |
|---|---|
| Umiestnenie | Voľne stojaca, K stene |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Odtokový otvor | V strede |
| Prepad | Áno |
| Farba sifónu | Zlatá lesklá |
| Ean | 5905315381934 |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Výška (mm) | 580 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Séria | Mexen Oval |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Montáž | Ku stene |
| Výrobca | Mexen |
Odporúčame

148,51 €
Kolo Rekord obdĺžniková vaňa 170x70 cm akrylát ľavá aj pravá XWP1670000
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
136,46 €
Jika Riga obdĺžniková vaňa 120x70 cm smaltovaná oceľ ľavá aj pravá h2340200000001 3402.0.000.000.1
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
341,15 €
Obdĺžniková vaňa SAT Fusion 160x70 cm akrylát ľavá aj pravá SIKOVR160
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
136,46 €
Jika Riga obdĺžniková vaňa 140x70 cm smaltovaná oceľ ľavá aj pravá A140
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
124,41 €
Obdĺžniková vaňa Eurowa 170x70 cm smaltovaná oceľ 119800010001
170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




