Rozmery 58×75×150 cm
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Mia Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1500 mm Šírka: 750 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Brúsená oceľ Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu