Porovnajte ceny od 744,79 € do 1 049 € v 3 e-shopoch:
Mexen Mia, voľne stojaca rohová vaňa, pravá, 170 x 80 cm, biela, chrómový prepad, 52691708000P-01
Rozmery 58×80×170 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 744,79 € do 1 049 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 101,4 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 28. 5. 2026 - 846,19 €
- 3. 4. 2026 - 846,19 €
- 26. 3. 2026 - 825,83 €
- 4. 3. 2025 - 713,5 €
- 3. 2. 2025 - 705,14 €
- 28. 5. 2026 - 744,79 €
- 3. 4. 2026 - 744,79 €
- 26. 3. 2026 - 683,69 €
- 4. 3. 2025 - 683,69 €
- 3. 2. 2025 - 683,69 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Mia Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1700 mm Šírka: 800 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Chrómová Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Výška: | 58 cm |
Parametre
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Odtokový otvor | V strede |
| Prepad | Áno |
| Farba sifónu | Chrómová |
| Ean | 5905315383518 |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Výška (mm) | 580 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Séria | Mexen Mia |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Montáž | Rohová - Pravá |
| Výrobca | Mexen |
Odporúčame

Obdĺžniková vaňa Eurowa 170x70 cm smaltovaná oceľ 119800010001
170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obdĺžniková vaňa SAT Fusion 160x70 cm akrylát ľavá aj pravá SIKOVR160
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Kolo Rekord obdĺžniková vaňa 170x70 cm akrylát ľavá aj pravá XWP1670000
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková vaňa SAT Project 170x70 cm akrylát ľavá aj pravá SATVAPRO170
70×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Jika Riga obdĺžniková vaňa 140x70 cm smaltovaná oceľ ľavá aj pravá A140
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
Jika Riga obdĺžniková vaňa 120x70 cm smaltovaná oceľ ľavá aj pravá h2340200000001 3402.0.000.000.1
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




