






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednofarebný uterák z mäkkej a savej bavlnenej látky s froté väzbou, zdobený farebnou bordúrou v štýle basting. Šírka: 100 cm, dĺžka: 150 cm, farba: svetlooranžová, hmotnosť: 500 GSM, zloženie: 100% bavlna.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Materiál | Froté |
|---|---|
| Množstvo | Kusové |
| Motív | Jednofarebný, Zvieratká |
| Farba | Oranžová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571683120 |
| Hustota látky | 500 GSM |
| Rozmery | 100 x 150 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |
Používateľské recenzie
Doručené do 6 dní
Všetko v poriadku
Zakúpené v eshope Noblese

Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×110 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, kusový, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
30×50 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, v sadách
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, bavlnený, ľanový
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, bambusový, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
140×140 cm, bavlnený, froté
Skladom
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
100×150 cm, bavlnený, froté
Na odoslanie o 1 deň
Plážový, rýchloschnúci, ľanový
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, rýchloschnúci, bambusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, v sadách, jednofarebný
Na odoslanie o 2 dni
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň