Porovnajte ceny od 247,3 € v 2 e-shopoch:
Detská šatníková skriňa so zvieratkami 180x55x90 cm
Rozmery 180×90×55 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
História cien
- 31. 5. 2026 - 247,3 €
- 7. 5. 2026 - 247,3 €
- 17. 4. 2026 - 168,3 €
- 30. 1. 2026 - 247,3 €
- 9. 12. 2025 - 240,3 €
- 31. 5. 2026 - 247,3 €
- 7. 5. 2026 - 247,3 €
- 17. 4. 2026 - 168,3 €
- 30. 1. 2026 - 247,3 €
- 9. 12. 2025 - 240,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Prinášame Vám ponuku, v ktorej nájdete krásne šatníkové skrine pre chlapcov aj dievčatá. Rozprávkové motívy, kvalitný materiál a krásne farby vytvoria z každej detskej izby malý rozprávkový svet. Všetky detské skrine z našej ponuky sú spracované tak, aby boli bezpečné a zároveň estetické. Nie len rozprávkovo krásna, ale aj kvalitná! Skriňa je vyrobená z bielej drevotriesky, povrchovo upravená dyhou. Dvierka majú farebnú potlač s krásnymi, živými farbami, ktoré sú zabezpečené špeciálnym laminátom, aby nevybledli a neopotrebovali sa. Hrany skrine sú zabezpečené kvalitným PVC materiálom s vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou. Skriňu je možné jednoducho vyčistiť a to navhlčenou handričkou. Špecifikácie: Materiál: lamino doska a PVC Farba: biela + potlač Rozmery skrine: 180x55x90 cm (výška x hĺbka x šírka) Počet políc: 3 Počet zásuviek: 2
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Typ otvárania | Klasické |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino, Plast |
| Povrchová úprava | Mat |
| Farba | Biela |
| Maximálna nosnosť | 100 kg |
Odporúčame

Trojdverová šatníková skriňa Preveza - biela
204×135×48 cm, s klasickým otváraním, rovná
Skladom
Kovová spisová skriňa KEVIN, 900 x 1400 x 400 mm, šedá
140×90×40 cm, s klasickým otváraním, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kartotéková skriňa na kľúč antracitová ALEX D600 450 x 1850 x 600 mm
185×45×60 cm, s klasickým otváraním, rovná
Skladom
