Porovnajte ceny od 148,8 € do 151,3 € v 3 e-shopoch:
Kvalitná detská komoda s rozprávkovými zvieratkami 121x40x70 cm
Rozmery 70×40×121 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 148,8 € do 151,3 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 150,47 €
- 7. 5. 2026 - 150,47 €
- 17. 4. 2026 - 118,07 €
- 30. 1. 2026 - 151,3 €
- 9. 12. 2025 - 146,7 €
- 28. 5. 2026 - 148,8 €
- 7. 5. 2026 - 148,8 €
- 17. 4. 2026 - 102,7 €
- 30. 1. 2026 - 151,3 €
- 9. 12. 2025 - 146,7 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Prinášame Vám ponuku, v ktorej nájdete krásne komody pre chlapcov aj dievčatá. Rozprávkové motívy, kvalitný materiál a krásne farby vytvoria z každej detskej izby malý rozprávkový svet. Všetky detské komody z našej ponuky sú spracované tak, aby boli bezpečné a zároveň estetické. Nie len rozprávkovo krásna, ale aj kvalitná! Komoda je vyrobená z bielej drevotriesky, povrchovo upravená dyhou. Zásuvky namontované na vodidlách sú vybavené zarážkami proti ich úplnému vytiahnutiu. Predná časť komody s farebnou potlačou má pekné živé farby a je zaistená špeciálnym laminátom, aby nevybledla a neopotrebovala sa. Môžete ju čistiť handričkou a vodou. Špecifikácie: Materiál: lamino doska a PVC Počet zásuviek: 5 ks Farba: biela + potlač Rozmery komody: 121x40x70 cm (výška x hĺbka x šírka)
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 121 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Typ otvárania | Klasické |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Povrchová úprava | Mat |
| Farba | Biela |
| Maximálna nosnosť | 100 kg |
