Porovnajte ceny od 115,9 € v 2 e-shopoch:
Toaletný stolík so zrkadlom so zabudovanými LED svetielkami
Rozmery 147×80×40 cm
Popis produktu
LED svetielka zabudované do zrkadla sklápacie zrkadlo a pohodlná stolička vyrobené v štýle vintage až 5 zásuviek na šperky a kozmetiku vrchná časť sa dá ľahko odstrániť a vy tak dostanete klasický stôl dotykové zrkadlo má rôzne režimi (studené svetlo, teplé svetlo, neútralne svetlo alebo stmievanie) 2 farby stoličky zasielané náhodne stolička z kvalitnej mäkkej hubky materiál: borovicové drevo doska stola: MDF dosky hmotnosť 16 kg ROZMERY Výška stolíka : cca 147 cm Šírka stolíka : približne 80 cm Hĺbka stolíka : približne 40 cm Výška taburetky : približne 45 cm Šírka taburetky : približne 37 cm Hĺbka taburetky : približne 28 cm Montáž: jednoduchá a rýchla montáž postupujte presne podľa pokynov v návode stolík máte hotový za 15 - 20 minút
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 147 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Borovica |
| Štýl | Retro |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Zrkadlo | Ano |
| Stolička | Ano |
| Osvetlenie | Ano |
| Farba | Biela |
| Výrobca | Domtextilu |
Odporúčame

Toaletný stolík Hollywood STAR čierny s LED osvetlením
135×110×40 cm, so zrkadlom, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo








