





Rozmery 215×90×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 215 cm |
| Pôdorys | Štvorec |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Typ | Klasický |
| Farba | Čierna |
| Výrobca | Aurlane |

90×90 cm, s vaňou, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaňou, štvrťkruhový
Skladom