Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Nie je skladom
Sprchový box štvrťkruh 90x90 cm SAT SATBOXS90CRT
Rozmery 90×90 cm
698,03 €
História cien
- 27. 5. 2026 - 698,03 €
- 31. 12. 2024 - 698,03 €
- 29. 8. 2024 - 681 €
Popis produktu
Sprchový box s vaničkou a farbou profilov v chróme, výplň je z číreho skla bez dekoru. Posuvný systém otvárania. Určenie - ľavá aj pravá orientácia. ZÁRUKA 5 ROKOV, dostupnosť náhradných dielov 10 rokov.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
Parametre
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Typ | Klasický |
| Vaňa | Ano |
| Farba | Sivá |
| Výbava | S vaničkou |
| Hloubka vaničky (cm) | 90 cm |
| Šířka vaničky (cm) | 90 cm |
| Výplň skla | Sklo číre |
| Systém otevírání | Posuvný |
| Výrobca | SAT |
Odporúčame

492 €
Sprchový box štvorec 90x90 cm SAT Project SATPROBOXQ90CRT
90×90 cm, s vaňou, štvorcový
SkladomNajlepšie produkty od Siko.sk

10,79 €
Držiak toaletného papiera SAT Mood čierna SATDMOOD26MC
Priemer
Skladom
18,79 €
WC kefa SAT čierna SATDSTETKAKMC
Kovová
Skladom
20,66 €
Hansgrohe Crometta sprchová hlavica biela/chróm 26336400
Masážna, klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
26,64 €
Ceramia S-Line Pro umývadlová batéria 100 mm chróm SIKOBSLPRO26110
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
25,76 €
Hansgrohe Isiflex sprchová hadica so zámkom proti pretočeniu chróm 28276000
Šírka, výška, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
25,99 €
Dávkovač mydla a dezinfekcia SAT biela SATDDAVB
Bezdotykový, stojaci
Skladom
29,59 €
Dávkovač mydla SAT čierna SATDDAVZMC
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
55,6 €
Umývadlová batéria SAT Feel bez výpuste chróm SATBSFEEL271
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
9,59 €
Wc kefa SAT Feel čierna SATDFEEL37CE
Keramická
Skladom
7,19 €
Háčik SAT čierna HACEKNALEP1KMC
Samolepiaci, nástenný
Skladom
65,99 €
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
27,99 €
Polička SAT čierna SATDPOL3012MC
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
12,8 €
Sprchová hadica SAT so zámkom proti pretočeniu chróm SATHADICEF
Kovová
Skladom
25,99 €
Dávkovač mydla a dezinfekcia SAT čierna SATDDAVC
Bezdotykový, stojaci
Skladom
30,74 €
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
33,99 €
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
30,5 €
Sprchový set GROHE Tempesta-F Trigger Spray s bidetovú spŕškou chróm 26352000
Chrómová, nástenná, so spŕškou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41,99 €
WC doska Glacera duroplast biela EASY2233
S pomalým sklápaním, plastová
Skladom
















