Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, biely - W102-1500-600-2900-20
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
14 dní na vrátenie
Do obchodu
Popis produktu
Mexen Ares je moderný elektrický radiátor 1500 x 600 mm s výkonom 900 W, ktorý kombinuje eleganciu s funkčnosťou. Jeho oceľová konštrukcia je pokrytá trvácnym lakovým povlakom odolným proti korózii. Vďaka dotykovému ovládaniu pomocou LED displeja môžeme prispôsobiť teplotu v rozsahu 40°C-65°C a využívať možnosť sušenia. Dodatočná ochrana pred prevádzkou na sucho a zabudovaný termostat zaručujú bezpečnosť používania. Radiátor pracuje na napätie 230V/50 Hz, má 29 vykurovacích tyčí a ponúka detskú poistku pre väčšiu bezpečnosť. Ideálny pre každé moderné interiéry.