


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktická LED stolná lampička BAZ s vypínačom, klipom na zavesenie a LED čipy SMD. LED osvetlenie má vysoký počet spínacích cyklov a dlhú životnosť 30 000 hodín Nastaviteľný dosvit vďaka ľahko ohybnému telu lampičky Praktický klip na zavesenie (môžete prichytiť podľa potreby) Konštrukcia telesa z hliníka a plastu s plastovým difurorom Lampička obsahuje zabudovaný vypínač Rozptyl svetelného lúča v uhle 120° Nízke náklady na energiu a údržbu Index podania farieb CRI = 80 Externý napájací zdroj s dĺžkou prívodného kábla 1,5m Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20 Elektrická ochrana trieda II Farba telesa biela + modrá Nedá sa stmievať Rozmery viď. obrázky
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Hlavný materiál | Plast |
| So štipcom | Ano |
| Farba | Modrá |
| Stmievateľné | Nie |
| Napätie | 220V-240V/50Hz |
| Senzor | Nie |
| Stupeň pokrytia | IP20 |
| Farba svetla | Studená biela |
| Teplota chromatickosti | 4000K |
| Príkon | 5W |
| Uhol vyžarovania | 120° |
| Svetelný tok | 340lm |
| Typ zdroja svetla | LED modul |
| Tvar telesa | Oválny |
| Typ telesa | Stolová lampička |
| Počet zdrojov | 1 |
| Objímka | LED integrovaný |
| Žiarovka súčasťou | Áno |
| Energetická trieda | F |
| Životnosť | 30 000 h |
| Materiál tienidla | Plast |
| Materiál telesa | Hliník, Plast |
| Výrobca | ACA Lighting |

Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínaná vypínačom, sklenená
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, sklenená
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínaná vypínačom, kovová
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, sklenená
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo