





Rozmery 230×115×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 115 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 230 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Typ | Klasický |
| Farba | Čierna |
| Výrobca | Aurlane |

90×90 cm, s vaňou, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, s vaňou, štvorcový
Skladom
90×90 cm, štvrťkruhový, klasický
Skladom