História cien
- 30. 4. 2026 - 108 €
- 21. 4. 2026 - 108 €
- 14. 4. 2026 - 112 €
- 27. 3. 2026 - 132 €
- 24. 3. 2026 - 130 €
- 17. 3. 2026 - 90 €
- 10. 3. 2026 - 97 €
- 5. 3. 2026 - 110,5 €
- 3. 3. 2026 - 130 €
- 20. 2. 2026 - 110,5 €
- 16. 2. 2026 - 130 €
- 14. 2. 2026 - 110,5 €
- 10. 2. 2026 - 130 €
- 23. 1. 2026 - 97 €
- 22. 1. 2026 - 103 €
- 14. 11. 2025 - 84 €
- 1. 11. 2025 - 90 €
- 1. 11. 2025 - 130 €
- 9. 10. 2025 - 104 €
- 8. 10. 2025 - 99 €
- 1. 10. 2025 - 93 €
- 26. 9. 2025 - 86 €
- 23. 9. 2025 - 99 €
- 23. 9. 2025 - 94 €
- 22. 9. 2025 - 116 €
- 21. 9. 2025 - 94 €
- 19. 9. 2025 - 116 €
- 19. 9. 2025 - 99 €
- 18. 9. 2025 - 116 €
- 16. 9. 2025 - 124 €
- 12. 9. 2025 - 107 €
- 29. 8. 2025 - 124 €
- 24. 8. 2025 - 107 €
- 19. 8. 2025 - 124 €
- 15. 8. 2025 - 107 €
- 14. 8. 2025 - 124 €
- 18. 12. 2024 - 113 €
- 6. 11. 2024 - 93,5 €
- 1. 11. 2024 - 88 €
- 29. 10. 2024 - 87 €
- 2. 9. 2024 - 93 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Koberec 200x290 cm Class – Universal
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 290 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 6.26 kg |
| Dĺžka | 290 cm |
| Úprava | Digitálna tlač |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (rovnomerná) |
| Produktový rad | Class |
| Vzor | Orientálné/vintage |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Back To School/Basic |
| Hustota | 1080 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou/pravidelne vysávajte/bodové čistenie |
| Materiál zadnej strany | Plsť |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Farebná |
| Výrobca | Universal |
Recenzie
Podobné produkty

Koberec Aspen M073A sivý / svetlosivý
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec ASPEN M312C krémový / terakota
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1809 Franz hnedý / viacfarebný
115×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Cairo Gizeh krémový / modrý
75×120 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home Terrain Sand krémový / modrý
80×120 cm, s dlhým vlasom, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec NICOLE CURTIS krémový / modrý
61×183 cm, bavlnený, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec DUBAI T598A CHU modrý
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Universal Parma Garro, 140 x 200 cm
140×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1767 Esther krémový / sivý
120×180 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň KENTUCKY 508 modrý
Behúň, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Hanse Home Cairo Luxor krémový / viacfarebný
75×120 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Fargotex - Koberec Illusion Blue Gray
Tkaný, v škandinávskom štýle, v retro štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Koberec Moon Torino Silver Romby Ornament sivý / modrý
200×300 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Maxima MXM-46 Peach modrý
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Lush Sewing Popiel
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec HOME NP138A GREY / BLUE
80×150 cm, behúň, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Aspen M264A tmavosivý
160×230 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Rustic Beige
Tkaný, v retro štýle, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Doprava zadarmo
Koberec Basque Zalla
120×160 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Amos Abelia Anthracyt
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Villeroy & Boch Kollektion 1871 Joseph modrý / krémový
80×190 cm, orientálny, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Vintage akvamarínový
80×150 cm, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec MURCIA ROCK
200×300 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec ASENA CLASSIC červený
160×240 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Miluza B559A béžový / multi / ružový
200×290 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Lush Sewing béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec KASHMIR SALVADOR béžový
120×180 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec DOVE PRINT BSO-12
80×150 cm, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Orion OR06
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Simp Adana modrý
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Colorado K468C biely
60×100 cm, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Calisia Eddie Grafit
120×180 cm, vlnený, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom







