





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný LED luster. Vhodný do vnútorných priestorov (IP20). Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača (súčasť balenia). Možnosť ovládania aj cez bezplatnú aplikáciu NEDES Smart. Aplikácia je kompatibilná so systémami Android aj iOS. Svetlo ponúka možnosť plynulého stmievania a zmeny teploty svetla. Teplota chromatickosti: 3000K až 6500K. Funkcia pamäte a režim nočného svetla. Zmena režimov aj pomocou bežného nástenného vypínača. Možnosť ovládať viac svietidiel jedným ovládačom. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Umiestnenie | Do kuchyne, Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané, Vypínač |
| Stmievač | Ano |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 70 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 4300 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Bluetooth |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 300 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 70 W |
| Počet spínacích cyklov | 25000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 180 ° |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 70 W |
| Series | COSMOWAVE Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Sklenený, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Sklenený, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, papierový
Skladom
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, sklenený
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, japandi
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo