Odporúčame
Čierny nástenný kovový regál na víno počet fliaš 16 Dual – PT LIVING
Rozmery 90×8×52 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 84,2 €
- 6. 3. 2026 - 84,2 €
- 14. 2. 2026 - 80 €
- 5. 11. 2025 - 93 €
- 1. 1. 2025 - 78 €
- 27. 12. 2024 - 66 €
- 10. 12. 2024 - 78 €
- 10. 12. 2024 - 75 €
- 6. 12. 2024 - 64 €
- 3. 12. 2024 - 75 €
- 15. 11. 2024 - 67,5 €
- 6. 11. 2024 - 71,3 €
- 1. 11. 2024 - 66 €
- 1. 11. 2024 - 68 €
- 30. 10. 2024 - 75 €
- 29. 10. 2024 - 61 €
- 29. 10. 2024 - 64 €
- 28. 10. 2024 - 61 €
- 28. 10. 2024 - 64 €
- 28. 10. 2024 - 61 €
- 28. 10. 2024 - 64 €
- 27. 10. 2024 - 61 €
- 27. 10. 2024 - 64 €
- 21. 10. 2024 - 75 €
- 16. 10. 2024 - 64 €
- 8. 10. 2024 - 75 €
- 4. 10. 2024 - 72 €
- 1. 10. 2024 - 85 €
- 27. 9. 2024 - 72 €
- 17. 9. 2024 - 85 €
- 13. 9. 2024 - 72 €
- 6. 9. 2024 - 85 €
- 30. 8. 2024 - 99 €
Popis produktu
Čierny nástenný kovový regál na víno počet fliaš 16 Dual – PT LIVING
Rozmery
| Šírka: | 8 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Čierna |
| Krajina pôvodu | CN |
| Počet fliaš | 16 ks |
| Typ | Nástenná |
| Váha | 1.89 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Vyžaduje montáž | Nie |
| Dizajnový štýl | Industriálny |
| Kvalita | Extra |
| Spôsob uchytenia | Klinčeky/šróby |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Material | Kov |
| Výrobca | PT LIVING |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom





