
Sprchový box obdélník 120x80 cm SAT SATBOX12080CT
80×120 cm, obdĺžnikový, klasický
SkladomRozmery 90×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sprchový box s vaničkou a farbou profilov v čiernej farbe, výplň je z číreho skla bez dekoru. Posuvný systém otvárania. Určenie - ľavá aj pravá orientácia. ZÁRUKA 5 ROKOV, dostupnosť náhradných dielov 10 rokov.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Typ | Klasický |
| Vaňa | Ano |
| Farba | Čierna |
| Výbava | S vaničkou |
| Hloubka vaničky (cm) | 90 cm |
| Šířka vaničky (cm) | 90 cm |
| Výplň skla | Sklo číre |
| Systém otevírání | Posuvný |
| Výrobca | SAT |

80×120 cm, obdĺžnikový, klasický
Skladom
90×90 cm, s vaňou, štvrťkruhový
Skladom
80×120 cm, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Obdĺžnikový, klasický
Skladom
Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Obdĺžnikový, klasický
Skladom
90×90 cm, s vaňou, štvorcový
Skladom
Klasický

Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

90×90 cm, s vaňou, štvorcový
Skladom
Klasický

90×90 cm, s vaňou, štvrťkruhový
Skladom
Klasický
Dostupné v 2 e-shopoch

85×85 cm, štvorcový, číri
Dostupné v 2 e-shopoch

Priemer
Skladom
Kovová
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Chrómová, nástenná 100 mm, páková
Skladom
Šírka, výška, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Masážna, klasická, ručná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bezdotykový, stojaci
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Keramická
Skladom
Samolepiaci, nástenný
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Chrómová, stojanková, páková
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
Kovová
Skladom
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
90×90 cm, s vaňou, štvorcový
Skladom
Podomietkový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Chrómová, páková, nástenná
Skladom