










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Krásna jednoduchosť, vynikajúce vnútorné osvetlenie a najčistejšia forma minimalizmu. Kolekcia DIEGO je úplne výnimočná. Svietidlá tohto typu, najmä v jasných farbách, dodajú osvetleným plochám charakter.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Štýl | Škandinávsky |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Oranžová |
| Dĺžka svietidla | 9 cm |
| Výška svietidla | 90 cm |
| Šírka svietidla | 9 cm |
| Obsahuje žiarovku | Nie |
| Plu kód | 03282705838 |
| Hmotnosť | 0,45 kg |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Materiál | PVC |
| Kolekcia | Diego |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Výkon | 60 W |
| Tvar svietidla | Okrúhly |
| Výrobca | Sollux Lighting |

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle, okrúhly
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevený, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, LED, kovový
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Skladom
Krištáľový, LED, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo