Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
História cien
- 5. 4. 2026 - 99,5 €
- 5. 3. 2026 - 99,5 €
- 24. 2. 2026 - 117 €
- 20. 2. 2026 - 99,5 €
- 16. 2. 2026 - 117 €
- 14. 2. 2026 - 99,5 €
- 28. 1. 2026 - 117 €
- 23. 1. 2026 - 99,5 €
- 19. 1. 2026 - 101,79 €
- 16. 1. 2026 - 57 €
- 10. 1. 2026 - 58 €
- 27. 12. 2025 - 99,45 €
- 22. 11. 2025 - 57 €
- 18. 11. 2025 - 58 €
- 14. 11. 2025 - 99,45 €
- 11. 11. 2025 - 117 €
- 7. 11. 2025 - 105,3 €
- 28. 10. 2025 - 117 €
- 25. 10. 2025 - 100,62 €
- 20. 10. 2025 - 117 €
- 14. 10. 2025 - 101 €
- 7. 10. 2025 - 117 €
- 11. 7. 2025 - 101 €
- 26. 6. 2025 - 117 €
- 20. 6. 2025 - 97 €
- 10. 6. 2025 - 117 €
- 6. 6. 2025 - 101 €
- 27. 5. 2025 - 117 €
- 23. 5. 2025 - 101 €
- 22. 5. 2025 - 117 €
- 20. 5. 2025 - 118 €
- 19. 5. 2025 - 100 €
- 18. 5. 2025 - 104 €
- 17. 5. 2025 - 100 €
- 17. 5. 2025 - 104 €
- 16. 5. 2025 - 100 €
- 16. 5. 2025 - 104 €
- 16. 5. 2025 - 100 €
- 20. 4. 2025 - 118 €
- 14. 4. 2025 - 132 €
- 11. 4. 2025 - 125 €
- 10. 4. 2025 - 118 €
- 27. 3. 2025 - 114 €
- 18. 2. 2025 - 110 €
- 24. 1. 2025 - 93 €
- 21. 1. 2025 - 110 €
- 17. 1. 2025 - 97 €
- 17. 12. 2024 - 110 €
- 21. 10. 2024 - 106 €
- 16. 10. 2024 - 90 €
- 8. 10. 2024 - 106 €
- 4. 10. 2024 - 90 €
- 1. 10. 2024 - 106 €
- 27. 9. 2024 - 90 €
- 24. 9. 2024 - 106 €
- 17. 9. 2024 - 98 €
- 13. 9. 2024 - 83 €
- 6. 9. 2024 - 98 €
- 3. 9. 2024 - 106 €
- 29. 8. 2024 - 90 €
Popis produktu
Dobré vedieť: vzhľadom na náter vyrobený na vodnej báze je tento stôl úplne bezpečný pre detské užívanie.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 77 cm |
| Výška: | 53 cm |
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Krajina pôvodu | CN |
| Váha | 7.55 kg |
| Dĺžka | 77 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Vlastnosť | So zásuvkami |
| Ďalšie vlastnosti | S poličkami/s bočnicami |
| Typ písacieho stola | Písací |
| Produktový rad | Serwa |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Premium |
| Farba nôh | Svetlé drevo/biela |
| Materiál nôh | Masív borovica/MDF |
| Povrchová úprava | Farbenie/lakovanie |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Dekor | Matný/borovica |
| Materiál dosky stola | MDF |
| Výrobca | Kave Home |
Recenzie
Používateľské recenzie
Krásne, presne také ako na obrázku. Moja 3-ročná dcérka je veľmi spokojná :)
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Termoska v bielo-zlatej farbe 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 l
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový koberec 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný nočný stolík Woodman Farsta Wall Bedside
12×40×30 cm, v dekore dub, matný
Skladom
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom
Štamperlíky v súprave 6 ks 50 ml – Lyngby Glas
Na liehoviny, v sadách
Skladom
Bielo-modré obliečky na jednolôžko 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, jednolôžková
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom


































































