





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obrazy v súprave 4 ks 30x30 cm Sunrise Hike
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Výška: | 30 cm |
| Typ | Sady |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Krajina pôvodu | PL |
| Počet kusov | 4 ks |
| Materiál | Plast/MDF |
| Hrúbka | 1.5 cm |
| Váha | 1.67 kg |
| Certifikáty a štandardy | FSC Mix |
| Kvalita | Basic |
| Materiál rámu | Polystyrén |
| Starostlivosť | Pravidelne oprašujte/utierajte vlhkou handričkou |
| Spôsob uchytenia | Klinčeky/šróby/háčik |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Rám | Plast |
| Material | Plast/MDF |
| Výrobca | Knor |

30×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
30×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, abstraktný, na plátne
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Viacdielny
SkladomDoprava zadarmo
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Jednodielny, s motívom krajiny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Viacdielny
SkladomDoprava zadarmo
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Silikónová
Skladom
Kovová
Skladom
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×135 cm, celoročná
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom