




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 40 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obrazy v súprave 3 ks - reprodukcia 30x40 cm Van Gogh
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Výška: | 40 cm |
| Typ | Sady |
|---|---|
| Reprodukcia | Vincent van Gogh |
| Farba | Modrá |
| Krajina pôvodu | PL |
| Počet kusov | 3 ks |
| Materiál | MDF/plast |
| Hrúbka | 1.5 cm |
| Váha | 1.6 kg |
| Certifikáty a štandardy | FSC Mix |
| Kvalita | Basic |
| Materiál rámu | Polystyrén |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou/pravidelne oprašujte |
| Spôsob uchytenia | Klinčeky/šróby/háčik |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Rám | Plast |
| Material | MDF/plast |
| Výrobca | Knor |
Používateľské recenzie
Biely porcelán, ako bolo opísané, nezodpovedá realite, pretože je mierne sivý. Celkovo je výrobok vhodný.

Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
S kvetinami, viacdielny
SkladomDoprava zadarmo
50×40 cm, jednodielny
Skladom
Jednodielny
Skladom
40×30 cm, v sadách
Skladom
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
S kvetinami, viacdielny
SkladomDoprava zadarmo
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Abstraktný, na plátne, s kvetinami
SkladomDoprava zadarmo
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Abstraktný, na plátne, s kvetinami
SkladomDoprava zadarmo
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s kvetinami, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Abstraktný, na plátne, s hodinami
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Kovová
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšáky, textilná
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
11×16×29 cm, textilný
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom