LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V IP44 4000K pr. 29 cm biela
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Umiestnenie svetlaStropné
Krytie ip44 a  vyššieAno
Uhol vyžarovania360 °
Ekvivalent klasickej žiarovky170 W
Celkový svetelný tok2500 lm
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja24 W
Priemerná životnosť zdroja20000 h
Teplota chromatickosti4000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP44
TypStropné svietidlo
FunkcieLED technológia
Napätie230 V
Max. príkon zdroja24 W
Počet spínacích cyklov15000 ON/OFF
TvarGuľatý
Index podania farieb (cri)80 Ra
MiestoKúpeľňa
Farba svetlaDenná biela
Celkový príkon svietidla24 W
ŠtýlOstatné
SeriesSAMSUNG Domelight V-tac
VýrobcaV-Tac
Podobné produkty
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/36W/230V 3000K IP44 pr. 35 cm biela
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
GLOBO 12392-18S - LED kúpeľňové podhľadové svietidlo s pohybovým senzorom POLLY LED/18W
Podhľadové, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Allister, 1x LED 50w, 3000-6000k, w, s ovládačom
Stropné
Na odoslanie o 3 dni
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27  1501
-20 %
Dostupné v 2 e-shopoch
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/18W/230V IP44 4000K 25x25 cm biela
Brilagi -LED Kúpeľňové stropné svietidlo ZENNA LED/18W/230V 28,5x28,5 cm IP44 biela
Nástenná lampa biela 41,5 cm vrátane LED IP44 - Jerre
-11 %
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
Eglo Frania nástenné svetlo 33x7 cm plast 97885
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sada 3 kúpeľňových zapustených bodových svetiel okrúhlych LED 5W bielych vodotesných - Blanca