

Rozmery 160×200 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 45,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné súpravy sú vyrobené z látky SEERSUCKER zo 100 % bavlny s jednoduchou väzbou a úpravou. Táto tkanina je praktická a pohodlná, nevyžaduje žehlenie ani škrobenie. Dlhodobo si zachováva svoje estetické vlastnosti, a to aj po opakovanom praní. Charakteristickým znakom posteľnej bielizne seersucker sú bohaté vzory, ako aj živé a trvanlivé farby. Možno ich prať v práčke pri teplotách do 40°C. Zloženie: 100 % bavlna. Hmotnosť: 140 g/m2. Zapínanie: zips. Rozmery: 160x200 +2x (70x80) cm. Farby na obrázkoch sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Krep |
| Farba | Ružová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988448081 |
| Hustota látky | 140 GSM |
| Rozmery prikrývky | 160 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Výrobca | Darymex |

140×200 cm, s princeznami, pre dievča
Skladom
Do postieľky, s princeznami, pre dievča
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Klasická, so zipsom, z mikrovlákna
Na odoslanie o 2 dni
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, pre chlapca, pre dievča
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
Do postieľky, z mikroplyšu, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
Do postieľky, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, bavlnená
Skladom
Do postieľky, s princeznami, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, so zipsom
Skladom
100×135 cm, do postieľky, pre dievča
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasická, bavlnená, so zvieratkami
Skladom
140×200 cm, klasická, so zipsom
Skladom
140×200 cm, pre chlapca, klasická
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
Do postieľky, pre dievča, bavlnená
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
Skladom
Klasická, s gombíkmi, bavlnená
Skladom
Do postieľky, pre dievča, so zipsom
Skladom
Klasická, so zipsom, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Klasická, bavlnená
Skladom
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom