






Rozmery 160×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnená súprava obliečok zdobená lemom s volánom, šírka: 160 cm, dĺžka: 200 cm, oblieka na vankúš: 2 ks 70x80 cm, farba: sivá, hmotnosť: 125 GSM, zloženie: 55 % bavlna, 45 % polyester.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Polyester |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Sivá |
| Motív | Jednofarebné, Jesenné |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571482334 |
| Hustota látky | 125 GSM |
| Rozmery prikrývky | 160 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

220×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
180×200 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, flanelová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
220×200 cm, bavlnená, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, jednofarebná
Skladom
180×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, jednofarebná, s kvetinovým motívom
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Francúzska, z mikrovlákna, so srdiečkami
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, saténová
Skladom
Flanelová, jednolôžková, s gombíkmi
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, z polybavlny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom