Mexen Nita, voľne stojaca vaňa 170 x 80 cm, biela, chrómový prepad, 52091708000-01
Rozmery 58×80×170 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Nita Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1700 mm Šírka: 800 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Chrómová Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu