Mexen Vigo, voľne stojaca vaňa 178,5 x 80 cm, biela, medený prepad, 51251788000-65
Rozmery 60×80×179 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 2 týždne
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Vigo Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1785 mm Šírka: 800 mm Výška: 600 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Brúsená medená / matná Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu